Erotická tanga a kalhotky pro žhavé noci. V čem se liší od klasického prádla a jaké jsou jejich přednosti?

Erotická tanga a kalhotky pro žhavé noci. V čem se liší od klasického prádla a jaké jsou jejich přednosti?

Pokud přemýšlíte, jak pořádně nažhavit svého partnera, oblékněte erotická tanga! Čeká-li vás společná večeře nebo oslava výročí, sexy prádlo je v podstatě nutnost. Věřte, že správně zvolené kalhotky dokáží ve vaší drahé polovičce opět vyvolat vyhaslou touhou. Když je navíc zkombinujete ještě s vhodným negližé, určitě vám neodolá. V následujícím článku se dočtete, z jakých erotických kalhotek můžete vybírat, v čem se liší oproti prádlu pro běžné nošení a na jaké materiály se zaměřit.

Erotická tanga pro dámy i pány

Nenechte se mýlit, že tanga jsou druh prádla určený výhradně pro dámskou část populace. Ačkoliv je častěji nosí ženy, ani muži v tomto směru nepřijdou zkrátka. Poptávka po tomto typu erotického prádla u mužů čím dál tím více roste. Pánská a dámská tanga jsou podobného střihu, přesto u nich nalezneme několik rozdílů:

  • Šíře gumy v pase – dámská tanga mají gumu v pase obvykle tenčí a níže posazenou.
  • Provedení přední části tang – v případě pánské varianty přední strana připomíná slipy.
  • Množství použitého materiálu – u dámských střihů se s látkou výrazně šetří.
  • Ozdobné prvky – pánská tanga bývají spíše sportovnější, bez výrazného zdobení, dámská jsou často zdobená krajkou, mašličkami, či jinými doplňky.

Romantika ve znamená svůdné krajky

Stejně jako klasické kalhotky, tak i ty erotické často disponují krajkovým lemováním. To působí velice romanticky a ve spojení s tangama navíc i sexy. Pokud jste tedy  vy i váš partner spíše romantické duše a nepotrpíte si na drsnější sexuální hrátky, pak bude tento typ kalhotek přesně to pravé pro vás. Krajkové kalhotky mají  výhodu, že vypadají dobře na každé ženě bez ohledu na věk. Jedná se o univerzální elegantní prádlo, které si můžete vzít například pod společenské šaty i pod sexy noční košilku

Řetízky a bandáže pro opravdové divoženky

Pro odvážnější dámy nabízí trh s erotickým prádlem speciální řetízková tanga nebo bandáže. Tento typ sexy kalhoteksice nemusí být pro každou ženu pohodlný, ale za to bude velice efektní. Je vhodný spíše na štíhlejší postavy, řetízek by se u baculatějších jedinců mohl zařezávat a bandážové popruhy zase tělo trochu stahují, což nemusí na některých typech postav vypadat zrovna lichotivě. Vkus máme ale každý jiný, a co se nelíbí jednomu, může být přitažlivé pro druhého. Záleží tedy vždy na tom, co vzrušuje vašeho partnera a jakou míru nepohodlí jste ochotné zkousnout.

Kterým materiálům se raději vyhnout

Pro běžné nošení platí, že nejlepší jsou materiály přírodní, především bavlna. A to proto, že je prodyšná a antialergenní. Při dlouhodobém nošení umělých materiálů může docházet k podráždění pokožky, což je v případě intimních partií vskutku nežádoucí. Nicméně zrovna u erotického prádla nejsou umělé textilie až takový problém; takové kalhotky oblékáte spíše příležitostně. Ideálním řešením je kompromis v podobě kombinace bavlny a umělého materiálu. Ona totiž 100% bavlna bývá těžká a ne až tak pohodlná jako například polyester. Chcete-li vypadat sexy a zároveň se cítit dobře, vybírejte kousky, které obsahují obě zmíněné textilie.

To by bylo ve zkratce základní info, které byste měli znát, pokud chcete překvapit svého milého erotickými kalhotkami. Dozvěděli jste se, že tanga dávno nejsou jen výsadou žen a zjistili jste, jaké varianty provedení se nabízí. Na závěr jste se dočetli také něco o materiálech, jež jsou pro spodní prádlo vhodné a kterým se naopak vyhnout.

A na jaké erotické prádlo nedáte dopustit vy? Patří tanga k vašim oblíbeným kouskům, nebo dáváte přednost raději klasickému střihu? Podělte se s námi o své názory a pocity v diskuzi, budeme za ně moc rádi!

Jana Linhartová

Začněte psát a vyhledejte stisknutím klávesy Enter

Shopping Cart