Máte parkování u letiště Praha? Registrujte ho do online srovnávače

Máte parkování u letiště Praha? Registrujte ho do online srovnávače

Jste majiteli lukrativní parcely v Ruzyni a okolí? Máte ji vyasfaltovanou a připravenou na parkování u letiště Praha? Pak si můžete gratulovat, protože vaše služby právě teď hledají stovky zájemců. Dejte jim o možnosti odstavení vozu právě na vašem pozemku vědět prostřednictvím internetových srovnávačů parkingu. Přečtěte si stručného průvodce úspěšnou registrací a maximalizujte vaše zisky z parkovného.

Co získáte evidencí vašeho parkování u letiště Praha

Parkovací domy přímo v areálu mezinárodního letiště Václava Havla obhospodařují naše aerolinky. Za úschovu automobilu si pochopitelně účtují vysoké taxy. Prémiový parking hned u terminálů vyjde cestovatele za jeden jediný den na částku kolem jednoho tisíce korun. Přitom parkování u letiště v Praze využívají spíše lidé z okolních měst, kde nemají tak dobré příjmy. Pro Pražany není nic jednoduššího, než využít MHD nebo si objednat taxi. Proto mají i soukromá parkoviště rozmístěná po okolí velkou šanci na plnou sezónní obsazenost. Stačí, když nabídnete profesionálně zabezpečené pozemky upravené ke stání aut levněji.

Díky spolupráci se zprostředkovateli obchodu, kteří stojí za internetovými srovnávači, začne být vaše nabídka okamžitě dostupná široké veřejnosti. Současně vám odpadne nákladná propagace vlastních webových stránek pomocí SEO, PPC kampaní a PR článků. Srovnávač si zajišťuje přednostní pozice ve fulltextových vyhledávačích vždy, když do nich zájemci píší dotazy spojené s parkováním u letiště Praha. Co nejsnazší nalezitelnost srovnávačů a tím pádem i všech zaregistrovaných partnerů se samozřejmě buduje i pro dotazy týkající se stání u ostatních letišť v republice.

Cena za registraci parkování u letiště Praha

Zanesení vašich parkovacích služeb do srovnávače parkování nejen u letiště Praha je bezplatné. Dalším benefitem jsou i nulové fixní poplatky. Je to férový systém, který po vás chce provizi až za úspěšné zprostředkování obchodu. Cílem srovnávače je přimět uživatele k rezervaci místa na parkovišti a tak vám místo poptávek rovnou chodí objednávky.

Seriózní provozovatelé srovnávače by vám také měli umožnit testovací registraci na nějakou dobu úplně gratis. Jedině tak si uděláte jasný obrázek o reálné prospěšnosti spolupráce pro váš byznys. 

Zvažte doplňkové služby, ať máte parkování u letiště v Praze stále plné

Mít parkoviště bez servisu nestačí. Pro vaše potenciální klienty bude důležitá přeprava, kdy se sami dovezou k terminálu a váš člověk si tam od nich převezme auto. Následně zajistí přesun na parkoviště a ve smluvený termín zase počká na majitele vozu před budovou letiště. Bez této služby upřednostní většina lidí vaše konkurenty.

Pokud to formát vašeho parkování u letiště v Praze dovolí, pamatujte, že lidé šetřící na parkovném rádi uspoří i na občerstvení v letištních restauracích. Místo toho si s chutí vypijí kávu či pivo u vás v čekárně. Tyto prostory jsou více méně nezbytné v případech, kdy je venku nepříznivé počasí, tak proč tam rovnou nenabízet i pohoštění. Při zařizování interiéru nezapomeňte na slušné toalety a Wi-Fi.

Tolik ve zkratce k těm nejdůležitějším výhodám, které pro vás mají internetové srovnávače parkování u letišť v Praze a v Brně. Tak jako si lidé velmi rychle oblíbily srovnávače mobilních tarifů a dodavatelů energií, roste i popularita internetového výběru parkingu. Zabookovat si stání před odletem ze sedačky v obýváku je prostě luxus, který usnadňuje život. Snad vás článek inspiroval k dalšímu zefektivnění vašich služeb a zisků. Uvítáme, když nám sdělíte své dojmy ze srovnávačů dole v komentářích.

Jana Linhartová

Začněte psát a vyhledejte stisknutím klávesy Enter

Shopping Cart